درباره ما

کارخانه تولیدی اصفهان بتن نما
با بیش از 15 سال تجربه در صنعت تولید موزاییک و فراورده های بتنی یکی از بزرگترین و مجهزترین تولید کنندگان موزاییک در کشور می باشد که با هدف تولید محصولات متنوع و با کیفیت تاسیس گردیده است.

محصولات بتنی کارخانه اصفهان بتن نما از مواد اصلی شامل سنگدانه های معدنی و مرمریت، سیمان سفید وسیاه تیپ 2 ، ماسه شسته شده(2بارشور)، پودر سنگ ،رنگ های معدنی و افزودنی های بتن توسط دستگاهها و فناوری ویبره و پرس تولید می گردد. خواص فیزیکی آن ، مشابه سنگدانه های معدنی مصرف شده در آنها وقطعات بتنی پر مقاومت می باشد. دستورالعمل نصب از استانداردها و راهکارهای رایج در ایران و جهان و با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه تنظیم گردیده است .

کارخانه بتن نما هم اکنون با پشتوانه بیش از پانزده سال تجربه در حال خدمت رسانی به صنعت و آبادانی کشور می باشد و سعی، مدیران این مجموعه بر این بوده که با تولید محصولات متنوع و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و نظارت صحیح در طول فرآیند بتوانند محصولی درخور سلیقه و شان ایرانی با توجه به همسویی با بازارهای جهانی و نیاز روز جامعه تولید نماید.

کارخانه تولیدی بتن نما در3خط تولید (پرس خشک ، پرس تر، ویبره ) مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفی واتاق بخارو زیرنظراداره استاندارد ملی ایران (755) می باشد.

معرفی محصولات :
پرس خشک : این کف پوشها با ضخامت 5/5 cm وحداقل مقاومت خمشی 6 مگاپیکسل و نیروی شکست 16000 نیوتن در ابعاد مختلف و رنگ بندی متنوع تولید وعرضه می شود.
«کاربرد این محصول در مناطق صنعتی و پیاده رو ها و مسیرهای ماشین رو میباشد»